Wymagające i motywujące i dlatego — niezwykle skuteczne! Treningi Ewy Chodakowskiej przetestowały i pokochały miliony Polek. Dowiedz się, jakich efektów możesz się spodziewać i przetestuj na własnej skórze.

Wszystkie programy są pomyślane tak, abyś w krótkim czasie w domowym zaciszu mogła uzyskać wymierne efekty. To po pierwsze. Po drugie pamiętaj, że bez Twojej systematyczności i zaangażowania nic się samo nie wydarzy. Po trzecie doskonale wiemy, że motywacja to podstawa, dlatego wraz z treningiem dostaniesz dawkę pozytywnej energii.

Dzięki tym trzem kluczowym cechom programy treningowe Ewy Chodakowskiej są takie popularne. Nie chodzi w nich tylko o utratę zbędnych kilogramów. Najważniejsze jest zdrowe ciało, a w nim radosna i szczęśliwa ty! 

Dlatego koniec z wymówkami i narzekaniem na brak czasu. Do ćwiczeń wystarczą ci laptop z internetem, mata i wybrany trening online.

Który? Wypróbuj najpopularniejsze treningi z platformy BeActiveTV. Nieważne, czy jesteś wysportowana, czy dopiero zaczynasz przygodę z aktywnością fizyczną. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu coś dla siebie! Do tego teraz możesz wypróbować wszystkie treningi na platformie przez 3 dni zupełnie za darmo.

Sukces

To trening dla każdego, ponieważ z łatwością możesz dostosować go do aktualnej kondycji. Dopiero zaczynasz albo nie chcesz się przeforsować? Pomiń pierwszy program i od razu przejdź do drugiego lub trzeciego. 

Jesteś zaawansowana, ale brakuje Ci czasu? Zrób tylko pierwszą część. A jeśli możesz pozwolić sobie na dłuższy trening to zabierz się też za następne zestawy.

Sukces spełni oczekiwania osób które mają dużo na głowie. Jest podzielony na programy, które pozwalają złożyć trening trwający 15, 30 lub 45 minut – oczywiście bez rozgrzewki i cool downu, o których nigdy nie pomijaj. 

Ćwicz, kiedy i jak długo chcesz i ciesz się efektami. Trening Sukces sprawi, że uda i pośladki będą jędrne, brzuch płaski a cellulit znacznie się zmniejszy

Trening Ewy Chodakowskiej - Sukces
Trening Sukces Ewy Chodakowskiej

Plan treningu online

Rozgrzewka: 5 minut

Część główna treningu: 3 razy po 15 minut

Runda pierwsza: trening HIIT, czyli bardzo intensywny i dynamiczny, ale skutecznie spalający tłuszcz. Składa się z 10 ćwiczeń, każde trwa 30 sekund, a całość powtarza się 3 razy. Tu liczy się tempo: staraj się wykonać jak najwięcej poprawnych powtórzeń. Poziom zaawansowania: 8/10.

Runda druga: jej celem są pośladki i uda. Składa się z 3 segmentów po 10 ćwiczeń trwających 30 sekund każde. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w niskich pozycjach, nie obciążają więc kolan. Poziom zaawansowania 5/10.

Runda trzecia: trzy pięciominutowe segmenty. Jeden segment składa się z 5 ćwiczeń wykonywanych przez 30 sekund każde i całość powtarza się dwukrotnie. Wszystkie ćwiczenia odbywają się w niskich pozycjach. Poziom zaawansowania 5/10.

Cool down ze stretchingiem: 5 minut

Skalpel

To trening online dla osób, które zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami i takich, którym zależy na wysmukleniu całego ciała. Jeżeli boisz się, że nie dasz rady intensywniejszym ćwiczeniom, jest idealny dla ciebie.

Skalpel to trening, który angażuje wszystkie partie mięśni — zwłaszcza uda, ramiona, pośladki i brzuch. Bazuje na spokojnych ćwiczeniach w których liczy się skupienie i precyzja ruchów oraz oddech i napięcie mięśni brzucha. Wystarczy jedna sesja, by przekonać się, że ten trening Ewy Chodakowskiej, pozornie składający się z prostych ruchów ma wielką moc. Jeśli dopiero zaczynasz to z pewnością będziesz miała “zakwasy”. 

Pierwsze efekty odczujesz już po dziesięciu treningach. Twoje ciało nabierze jędrności, mięśnie się wzmocnią, a skóra stanie się bardziej napięta. Nagrodą za regularność będzie także pozbycie się uciążliwego cellulitu, płaski brzuch, smukłe uda i zgrabne pośladki. Po kilku tygodniach zaobserwujesz u siebie poprawę postawy, lepszą koordynację ruchową i koncentrację! Jeśli poczujesz, że ćwiczenia przychodzą ci z łatwością, możesz podnieść poziom trudności dodając hantle ważące od 0,5 do 2 kg.

Trening Skalpel Ewy Chodakowskiej

Plan treningu online:

Rozgrzewka: 7 minut

Część główna treningu: 31 minut

Cool down ze stretchingiem: 5 minut

Mission Beach Body

Ten trening Ewa Chodakowska ułożyła, by pomóc w walce o piękną figurę na lato i lata. Chcesz schudnąć – ten trening nastawiony na maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej pozwoli Ci na skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów. A do tego wymodeluje całą sylwetkę: 

Chcesz mieć płaski brzuch – specjalnie dobrane ćwiczenia na dolne partie ciała sprawią, że Twoje mięśnie brzucha w końcu staną się widoczne!

Pragniesz wysmuklić i wzmocnić nogi – Mission Beach Body pomoże Ci fantastycznie wyglądać w sukienkach i spódnicach. Zapewni Ci to zestaw ćwiczeń gwarantujących zgrabne uda i łydki. No i pozbędziesz się cellulitu.

Ćwiczenia nie są skomplikowane, ale za to niezwykle dynamiczne, dużo jest podskoków, przysiadów, wykroków, skipów. 

Trening Mission Beach Body Ewy Chodakowskiej

Plan treningu online

Rozgrzewka: 6 minut

Część główna treningu: 31 minut

9 rund. W każdej z nich zrobisz dwa ćwiczenia, które powtórzysz trzy razy po 30 sekund. 

Cool down ze stretchingiem: 6 minut

Zacznij ćwiczyć z Ewą Chodakowską

Nadal nie wiesz na który trening się zdecydować? Wypróbuj wszystkie, teraz możesz przez 3 dni zrobić to za darmo. Przetestuj BeActiveTV i daj nam znać, który trening Ewy Chodakowskiej, jest Twoim ulubionym.

BeActiveTV również w sklepach: