Nadszedł ten najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany czas w roku. Święta Bożego Narodzenia to okazja, by na chwilę zatrzymać się, pobyć z bliskimi i skupić na tym, co naprawdę ważne. To właśnie wtedy, między dekorowaniem pierników, ubieraniem choinki i przygotowywaniem prezentów, tworzy się przestrzeń pełna miłości, ciepła i cudownej energii. Dlatego pragniemy, by wraz z zapachem ciast i choinki dotarły do Ciebie nasze gorące życzenia.

Miłości

Takiej, która daje siłę i jest przy Tobie niezależnie od wszystkiego. Która nie stawia żadnych warunków, za to pozwala stawić czoła największym trudnościom. Mowa tutaj nie tylko o uczuciu, którym mogą obdarzyć Cię inni. Chodzi także (a może przede wszystkim?) o miłość do siebie samej. Tak mocną i gorącą, że będzie wywoływać szeroki uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, kiedy spojrzysz w lustro. Dzięki której zamiast karać siebie, będziesz dla siebie największym wsparciem.

Siły

Zarówno tej fizycznej jak i duchowej. Tej pierwszej, byś dała radę ćwiczyć tak intensywnie i długo, jak chcesz. Tej drugiej, byś w tym wytrwała. Życzymy Ci mocy, która pozwoli pokonać wszelkie przeciwności i zmierzyć się z największymi wyzwaniami. Pamiętaj – siła zawsze jest w Tobie. Nieważne, co do tej pory spotkało Cię w życiu. Sam fakt, że to przetrwałaś, jest najlepszym dowodem na to, że jesteś prawdziwą siłaczką. Pielęgnuj to w sobie i z podniesioną głową patrz w przyszłość.

Spokoju

Który przynosi ukojenie i pozwala pozbierać myśli w czasie nawet największej życiowej burzy. Żebyś w świątecznym i codziennym zagonieniu znalazła czas tylko dla siebie. Nie zapominaj też o tym, by regularnie robić porządki w swojej głowie i ustalać priorytety. Dzięki nim nigdy nie zgubisz tego, co jest dla Ciebie ważne. Dodatkowo zyskasz odpowiednią perspektywę i przestaniesz przejmować się błahostkami. Niech nadchodzący czas umożliwi Ci naładowanie akumulatorów, abyś z nową energią powitała nowy rok!

Odwagi

Niezbędnej żebyś mogła żyć po swojemu i nie bała się koniecznych zmian. Abyś miała odwagę robić to, co daje Ci szczęście i spełnienie. Bądź dla siebie priorytetem i to nie tylko od święta. Nie rezygnuj z celu dlatego, że przerażają Cię potencjalne trudności. To normalne, że czasami jest pod górę – w końcu zmierzasz na szczyt! Walcz o jak najlepszą wersję siebie i nie bój się głośno mówić o swoich pragnieniach i marzeniach! Niech wszyscy to słyszą!

Wytrwałości

Żebyś mogła zrealizować wszystkie plany i marzenia. Niezależnie od tego, czy dotyczą diety, treningu, czy czegokolwiek innego. Nie przejmuj się, jeśli dopadnie Cię zwątpienie. Każda z nas zna ten głos, który mówi: nie dasz rady. Ważne jest, żebyś nigdy mu nie uwierzyła. Nie porównuj się też z innymi. Każda z nas dochodzi do celu we własnym tempie. Po prostu zaufaj sobie i daj z siebie wszystko. Gwarantujemy, że będzie warto!

Przede wszystkim życzymy Ci jednak, abyś pamiętała, jak niezwykła i wspaniała jesteś. Niech nadchodzące święta i nowy rok będą dla ciebie cudownym i inspirującym czasem. Jesteśmy pewne, że osiągniesz wszystko, co sobie zamarzysz. Uwierz w siebie i zacznij działać!

Na koniec mamy jedną prośbę. Składając życzenia bliskim nie zapomnij złożyć ich także sobie. Włóż w nie całe serce i uczucie. W końcu składasz je komuś wyjątkowemu, kto zasługuje na wszystko, co najlepsze!


Ewa Janczak-Cwil

Ewa Janczak-Cwil

Absolwentka warszawskiej AWF. Fizjoterapeutka, trener osobisty i masażystka, a od 15 lat także dziennikarka. Zastępca redaktor naczelnej w magazynie Be Active dietetyka & fitness. Autorka pierwszego w Polsce treningu w postaci pliku mp3, współtwórczyni jednego z polskich portali poświęconych zdrowemu żywieniu i treningowi. Kocha jazdę na nartach, górskie wędrówki i czytanie książek.