Znalazłaś w sobie moc, by zawalczyć o wymarzoną sylwetkę, ale nie do końca wiesz, jak zacząć? Podejmij wyzwanie BeActiveTV! To świetny sposób, by rozpocząć przygodę na macie, wypracować zdrowe nawyki i osiągnąć świetną formę. Do wyboru masz kilka opcji, które pozwolą Ci skutecznie odmienić nie tylko Twoje ciało, lecz także… całe życie. Jak to działa? Przekonaj się sama!

Jak wygląda wyzwanie BeActiveTV?

Każde wyzwanie z Ewą Chodakowską ma jeden cel – wspierać Cię w stawaniu się lepszą wersją siebie. Dołączając do niego otrzymujesz gotową instrukcję działania, z którą osiągniesz wymarzone efekty w zdrowy i bezpieczny sposób. Każde wyzwanie składaj się z:

  • jadłospisu z przepisami na pyszne, zdrowe i łatwe w przygotowaniu potrawy,
  • planu ćwiczeń bazującego na treningach online z Ewą Chodakowską, 
  • ogromnej porcji wsparcia i dobrej energii, które pomogą Ci utrzymać wysoki poziom motywacji.

Jedyne, czego potrzebujesz, to mata i 30-40 minut wolnego czasu. Plan treningowy wyzwania możesz realizować, gdzie chcesz – w domu, ogrodzie w dowolnym momencie dnia.

Podejmij wyzwanie 90 dni z BeActiveTV

Co daje wyzwanie z Ewą Chodakowską?

Zastanawiasz się, dlaczego wyzwanie BeActiveTV jest takie wyjątkowe i czym różni się od zwykłych treningów i zdrowej diety? Zalet jest sporo, a najważniejsze z nich to:

Motywacja do regularnych ćwiczeń – którą zapewnia dokładnie rozpisany plan działania na każdy dzień. Dzięki temu zawsze dokładnie wiesz, jaki trening online z Ewą Chodakowską odpalić, a kiedy zejść z maty i postawić na regenerację. 

Profesjonalny i bezpieczny plan treningowy BeActiveTV – dzięki któremu dopasujesz proponowane ćwiczenia do swoich potrzeb i możliwości. Każdy plan zawiera programy z wersjami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Siła płynąca z #CHODAGANGU – pamiętaj, że razem z Tobą każde wyzwanie podejmują tysiące innych dziewczyn. Z mocy tej niezwykłej społeczności śmiało możesz czerpać, gdy dopadnie Cię kryzys lub zniechęcenie. Świetnym jej źródłem jest nasza Grupa Motywacyjna CHODAGANG

Konkretne efekty w określonym czasie – każde wyzwanie BeActiveTV ma wyznaczone ramy czasowe i jasno określony cel. Oznacza to, że zawsze dokładnie wiesz, ile pracy Cię czeka i kiedy możesz spodziewać się widocznych rezultatów swoich wysiłków. 

Podejmij wyzwanie Jędrne Pośladki z BeActiveTV

Wyzwanie BeActiveTV – które wybrać

Jeśli wybierasz trening online z Ewą Chodakowską, to możesz mieć pewność, że nuda Ci nie grozi! Nie inaczej jest w wypadku wyzwań BeActiveTV.

Wybierz jedno z naszych stałych wyzwań. Możesz je rozpocząć i kontynuować w dowolnym momencie. Dołączając do niego otrzymujesz gotowy plan treningowy BeActiveTV i jadłospis. Obecnie na naszej platformie czekają na Ciebie wyzwania:

  • Express 3 tygodnie – czyli 21 dni i zaledwie 21 minut ćwiczeń dziennie, które pomogą Ci ekspresowo wypracować mocny i płaski brzuch. To opcja idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną lub nie mają zbyt wiele czasu na regularne ćwiczenia. Każdy z proponowanych treningów zawiera wersję zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.
  • Jędrne Pośladki w 7 tygodni – tutaj chyba wszystko jest jasne! To wyzwanie pomoże Ci pięknie wymodelować, ujędrnić oraz podnieść pośladki i skutecznie rozprawić się z cellulitem. W 49 dni nie tylko poprawisz wygląd dolnych partii ciała, lecz także wypracujesz zdrowe nawyki żywieniowe. 
  • 90 dni. Zaprojektuj swoje jutro – czyli wyzwanie BeActiveTV, w którym dotychczas wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób! Pomoże Ci ono nie tylko wypracować zdrowe i piękne ciało, lecz także popracować nad motywacją, nastawieniem psychicznym oraz dietą odpowiednią do Twoich potrzeb! Wszystko po to, by pomóc Ci stać się lepszą wersją siebie w zaledwie 3 miesiące.
  • Mission Beach Body – z tym wyzwaniem, zawalczysz o formę nie tylko do lata, ale i na lata! To 50 dni intensywnych treningów, które spodobają się wszystkim, którzy lubią widzieć efekty swoich ćwiczeń: twoje ciało się wysmukli, spalisz maksymalną ilość tkanki tłuszczowej, ujędrnisz pośladki, wyrzeźbisz nogi i wypracujesz płaski brzuch.
  • Nowa Ja – zostań nową wersją siebie w 10 tygodni. Ćwicz codziennie, motywuj siebie i innych, bo to wyzwanie społecznościowe.
  • Body & Mind – zatrzymaj się w codziennym pędzie znajdź czas dla siebie, aby zadbać o swoje ciało. Odzyskaj wewnętrzny spokój i równowagę. Możesz to osiągnąć praktykując dodatkowo wybrane relaksacje prowadzone, które czekają na Ciebie na platformie w tym planie treningowym.

Podejmij wyzwanie Express z BeActiveTV

Podejmij wyzwanie BeActiveTV!

Mamy dla Ciebie QUIZ, który ułatwi wybór idealnego wyzwania:


I jak? Wybrałaś już swoje wyzwanie, w którym chcesz wziąć udział? Mamy nadzieję, że tak!

BeActiveTV również w sklepach: