Bardzo ci dziękuję za tych kilka tygodni wspólnej podróży – mam nadzieję, że było to dla ciebie ciekawe i wzbogacające wydarzenie, chwila bycia tu i teraz ze sobą i swoim pięknem.

Jako wyzwanie proszę cię, abyś zrobiła jeszcze raz ćwiczenie z „kołem skóry” – zobacz czy coś się zmieniło. Świetlistość cery? Jej nawilżenie, przez co małe zmarszczki się pochowały? ☺. A może ogólnie czujesz się lepiej, masz więcej energii? Daj mi znać koniecznie w komentarzu na Instagramie, będę czekać!

Ale to nie koniec… Chcę, abyś poznała jeszcze jeden aspekt naturalnego antiagingu – ultradźwięki.

Może mimo ćwiczeń masz takie fragmenty ciała, na których tkanka tłuszczowa jest oporna na dietę i ćwiczenia – nad kolanami, typowe miejsca po ciąży? Może już widzisz, że grawitacja powoduje zatracenie proporcji twarzy i całego ciała, wiotkość nóg, rąk… Są takie metody, które bez skalpela przywrócą naturalny kontur, pomogą pozbyć się wałeczków.

Ultradźwięki to metoda znana w medycynie od 80 lat i dokładnie przebadana. Ponieważ zmusza ciało do naturalnych procesów, efekt końcowy widoczny jest po około pół roku.

Co jest ważne: nigdy nie sugeruj się ceną zabiegu, tylko tym, czy sprzęt jest wyrobem medycznym i ma certyfikację. Ten zabieg, jak każdy inny, jest skuteczny tylko w rękach specjalisty, który dobierze odpowiednie DLA CIEBIE PARAMETRY zabiegów, ich liczbę, jak i liczbę głowic, które będą w użyciu.

Powodzenia i trzymam kciuki za twoją drogę ku pięknu.

Autorka: Dr Agnes Frankel

BeActiveTV również w sklepach: