– poznaj zwyciężczynie wyzwania „BeBetter – 90 kroków z Ewą Chodakowską”

Dziesięć dziewczyn, dziesięć różnych historii i dziesięć przykładów niezwykłej walki o swoje marzenia. Tym, co je łączy był udział w wyzwaniu „BeBetter – 90 dni z Ewą Chodakowską”. Jego zwyciężczynie zostały zaproszone na wyjątkową kolację z trenerką wszystkich Polek. Dla uczestniczek była to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i poczucia prawdziwej girl power płynącej z bycia częścią Choda Gang!

BeBetter – czyli walka o najlepszą wersję siebie

„BeBetter – 90 kroków z Ewą Chodakowską” było wyzwaniem innym, niż wszystkie. Tym, co je wyróżniało było podejście holistyczne. Jego głównym celem była praca nie tylko nad ciałem, lecz także nad psychiką. Podczas trzech miesięcy zmagań każda z uczestniczek miała szansę zyskać nie tylko smuklejszą figurę, lecz także lepszy wgląd w swoje wnętrze. Priorytetem było tutaj zaszczepienie w każdej z dziewczyn nawyków korzystnych zarówno dla jej zdrowia, jak i samopoczucia. Wszystko wsparte solidną dawką dobrej energii i motywacji.

Dla nas każda z osób biorących udział w wyzwaniu była na swój sposób wyjątkowa i każda była  zwyciężczynią. Dlatego wśród tysięcy zgłoszeń tak trudno było wybrać tę, która otrzyma nagrodę główną i pojedzie z Ewą do Mielna na tydzień metamorfoz. Po długich naradach ostatecznie wybraliśmy Olgę. Jej zmagania możecie śledzić na jej Instagramie. Oprócz niej wytypowaliśmy także 9 innych fajterek, które podbiły nasze serca: Ewelinę, Małgorzatę, Chantal, Karolinę, Agatę, Iwonę, Katarzynę, Ewelinę i Marzenę. Całą dziesiątkę zaprosiliśmy do restauracji Flaming & Co na wyjątkową kolację w towarzystwie trenerki wszystkich Polek. Niestety zabrakło na niej ostatniej z dziewczyn. Marzena musiała zrezygnować z udziału z powodu choroby synka. Mamy jednak nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie tych fajterek i kolejnym razem zobaczą się już w pełnym składzie!

Choda Gang – siła kobiecej wspólnoty

Każda z naszych bohaterek przeszła trudną i nieraz bolesną drogę. Pokonując swoje słabości i stawiając czoła wyzwaniom pokazały one, jak ogromna siła w nich drzemie. Udowodniły też, że dzięki uporowi i zdecydowaniu każdy może zawalczyć o swoje marzenia. Czasami potrzeba tylko kogoś, kto pokaże odpowiedni kierunek.

Podczas wspólnej kolacji nie zabrakło łez wzruszenia, głośnego śmiechu i bardzo osobistych zwierzeń. Dziewczyny otwarcie dzieliły się zarówno swoimi sukcesami jak i potknięciami na drodze do celu. Opowiedziały także o początkach swojej przygody z treningami, o tym co pchnęło je do zmiany i co dało im siłę do wytrwania w decyzji. Nie unikano także trudniejszych tematów. Podczas ponad trzygodzinnego spotkania uczestniczki opowiadały o tym, jak czuły się przed metamorfozą i jak wiele zmieniło się w ich życiu dzięki „BeBetter”.

Mimo dzielących je różnic ich historię miały często wspólny mianownik. Były nim przeszkody i różnego rodzaju problemy, którym musiały stawić czoła w drodze do szczęścia.


Podczas spotkania Ewa często zaznaczała, jak ważna jest dla niej społeczność fajterek skupionych wokół jej programów i jak bardzo cieszy ją, że dziewczyny miały szansę się poznać. Podkreślała ogromną siłę, która tkwi w społeczności Choda Gang. Zachęcała uczestniczki, by nie przestawały wzajemnie się motywować i korzystały z ogromu wsparcia, które daje wspólna walka o marzenia.


Kolacja z Ewą Chodakowską

Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowego zdjęcia. Dodatkowo każda z dziewczyn otrzymała na pożegnanie plakat z autografem Ewy i solidną porcję dobrej energii. Mamy nadzieję, że wyzwanie „BeBetter – 90 kroków z Ewą Chodakowską” będzie dla całej dziesiątki (i wszystkich pozostałych uczestniczek) zaledwie początkiem życia, o jakim zawsze marzyły. Wierzymy, że przed nimi piękna i pełna cudownych wyzwań przyszłość. Powodzenia, fajterki!

BeActiveTV również w sklepach: