podsumowanie wyzwania

Zastanawiałaś się kiedyś, jakie wyzwanie podjęłabyś mając 100% gwarancji sukcesu? Jak wtedy wyglądałoby Twoje życie? Jakie marzenia mogłabyś spełnić, gdyby udało ci się wytrwać do końca? Odpowiedź na to pytanie znają dziewczyny, które razem z Ewą Chodakowską podjęły wyzwanie Mission Beach Body. Ich metamorfoza jest naprawdę niezwykła i nie chodzi tutaj jedynie o zmiany, które zaszły w ich ciałach. Tym, co naprawdę ma znaczenie jest transformacja ich podejścia do życia.

podsumowanie wyzwania

Każda z tysięcy fajterek, które ćwiczą z Ewą jest inna, każda ma swoją historię. Tym, co je łączy jest ogromna determinacja i siła. Każda z nich doświadczyła rozterek, braku sił i innych podobnych problemów. Ostatecznie jednak nie pozwoliły, by stanęły im ona na drodze do wymarzonego celu! Nie poddawały się. Wręcz przeciwnie. Po każdym potknięciu wstawały silniejsze i jeszcze bardziej zmotywowane! Obserwowanie ich zmagań było ogromnie inspirujące i…wzruszające. Cóż możemy dodać – po prostu jesteśmy ogromnie dumni, że tego typu kobiety należą do społeczności Choda Gang i postanowiły ćwiczyć z Ewą Chodakowską.

Mission Beach Body, czyli 50 dni do nowej Ciebie

Wbrew pozorom głównym celem Mission Beach Body nie było przygotowanie ciała DO lata, ale wypracowanie zdrowych nawyków NA lata. Tak naprawdę wizja zostania królową plaży była jedynie (ogromnie przyjemnym ;)) efektem ubocznym zmiany podejścia do życia, jedzenia i aktywności. By było to możliwe przez pięćdziesiąt dni każda z uczestniczek otrzymywała od nas tygodniowy jadłospis z pysznymi i zdrowymi posiłkami oraz plan treningowy z najbardziej skutecznymi programami Ewy Chodakowskiej. Ale to nie wszystko! Tym, co nasze fajterki ceniły sobie najbardziej była ogromna dawka pozytywnej energii od samej Ewy. Przez blisko dwa miesiąca nieustannie wspierała uczestniczki zarówno na Facebooku i Instagramie.

Mnóstwo dobrej energii (często w formie motywujących grafik) mogły one znaleźć także w mailach od nas, czyli od BeActive TV. Doskonale wiemy, jak wymagająca i nieraz trudna jest zmiana dotychczasowego życia. Zwłaszcza, kiedy dodamy do tego codzienne obowiązki, pracę i zmęczenie. Dlatego robiliśmy wszystko, by jak najczęściej przypominać każdej z fajterek o jej celu i wspierać ją w drodze ku marzeniom! Ale to nie wszystko!

grafika motywacyjna

Mission Beach Body – Akcja motywacja!

Tym bowiem, co odróżniało Mission Beach Body od innych wyzwań z Ewą Chodakowską była rola mediów społecznościowych. Tak naprawdę każda z walczących dziewczyn mogła poczuć się jak prawdziwa influencerka. Zobaczyć, że jej walka ma znaczenie i inspiruje innych do nieustawania w wysiłkach na macie. Kluczem było tutaj codzienne raportowanie postępów i wspieranie innych fajterek. Wystarczyło wpisać hashtag #missionbeachbodyzchodakowska, by móc poczuć, jak ogromna i silna społeczność zgromadziła się wokół wyzwania. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości dziewczyn! Niektóre motywowały prawie tak skutecznie, jak sama Ewa ;)!

By zachęcić je do dzielenia się swoją siłą i energią zorganizowaliśmy nawet specjalny 2-tygodniowy konkurs. W jego ramach wybraliśmy trzy dziewczyny – Klaudię @klaudiaa.koch, Paulinę @pala_czar i Szczupaczka @od_prosiaka_do_szczupaka, które naszym zdaniem są prawdziwymi królowymi wsparcia! W nagrodę za swoje starania cała trójka otrzymała roczny dostęp do platformy BeActive TV! Ich pomysły możecie poczytać na ich instagramowych kontach. Musimy przyznać, że po ich lekturze mata do ćwiczeń niemal sama nam się rozkładała!

Jeśli brałaś udział w innych naszych wyzwaniach (takich jak np. 90-dniowe Be Better) to wiesz, że nie mogło obyć się bez konkursu z fantastycznymi nagrodami! Tym razem autorki najbardziej niesamowitych metamorfoz mogą wygrać między innymi:

Mission Beach Body – 1. miejsce

Wyjazd na Tydzień Metamorfozy na Malediwy i strój kąpielowy

Mission Beach Body – 2. i 3. miejsce

Wyjazd na Tydzień Metamorfozy w Polsce + strój kąpielowy, przekąski i kosmetyki

Mission Beach Body – 4. i 5. miejsce

Strój kąpielowy + przekąski i kosmetyki

Mission Beach Body – miejsca od 6. Do 10.

Przekąski i kosmetyki

Jak sama widzisz gra była warta świeczki! Już wkrótce Ewa ogłosi nazwiska zwyciężczyń! Jednak już teraz możemy zdradzić, że tak naprawdę w Mission Beach Body z Ewą Chodakowską wygrała…każda uczestniczka. Bowiem najcenniejszą nagrodą tego blisko 2-miesięcznego wyzwania była zmiana, która zaszła w życiu każdej z dziewczyn. Nie zawsze musiała być spektakularna. Ważne, że była źródłem radości i siły do dalszej walki! Dla nas każda z fajterek jest niesamowitą babką, którą z całego serca podziwiamy i jesteśmy z niej dumni!

Poza wspomnianymi nagrodami każda z uczestniczek z aktywnym kontem dostanie od nas ebook z podsumowaniem wyzwania Mission Beach Body oraz wszystkimi przepisami i grafikami motywacyjnymi.

To Ty piszesz swoją historię!

Nieważne, ile masz lat, ile ważysz i ile nieudanych prób do tej pory podjęłaś. Tym, co naprawdę się liczy jest to, czy naprawdę chcesz coś zmienić. W BeActive TV pomogliśmy już ponad MILIONOWI osób takich jak Ty! Zwykłym dziewczynom, które postanowiły odważnie sięgnąć po marzenia. Z nami nie tylko zmieniły swoje ciała, ćwicząc z Ewą Chodakowską. Totalnej metamorfozie uległo także ich podejście do życia i aktywności fizycznej!

Dlatego nie czekaj na bliżej nieokreśloną przyszłość. Już dziś weź sprawy w swoje ręce i zawalcz o siebie! Pamiętaj, że każdy dzień może być początkiem fantastycznej przygody i przybliżać Cię do realizacji marzeń. Pod warunkiem, że w końcu dasz sobie na to szansę!

Nie obiecujemy, że będzie łatwo. Zapewniamy jednak, że będzie warto! Od życia, o którym zawsze marzyłaś dzieli Cię zaledwie jedna decyzja. Początki zawsze bywają trudne – nie ma w tym niczego złego! Rozumiemy, że masz w głowie masę wątpliwości i oporów, ale po to masz nas. Jesteśmy tu, jako BeActive Team, by dawać Ci wsparcie i służyć pomocą, kiedy tylko potrzebujesz. Poza tym nie zapominaj o całej ogromnej społeczności fajterek z Choda Gang. Tworzą one niesamowitą społeczność, która z pewnością wesprze Cię w momentach kryzysu. Dlatego daj sobie i nam szansę! Zawalcz o siebie i podejmij wyzwanie! Kolejne czeka na Ciebie już od 1 czerwca!  Tym razem mamy coś naprawdę specjalnego. Do zobaczenia na macie!

BeActiveTV również w sklepach: