„90 dni. Zaprojektuj swoje jutro” to najpopularniejsze wyzwanie Ewy Chodakowskiej. Jego celem jest nie tylko piękny wygląd i poprawa stanu zdrowia, ale również praca nad emocjami i zmiana nastawienia życiowego. Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do wyzwania i w jaki sposób „90 dni” może Ci pomóc w dokonaniu życiowej metamorfozy.

W życiu każdego z nas przychodzi czas na zmiany. Niekiedy są one wymuszone okolicznościami, w innych przypadkach stanowią efekt przemyślanej decyzji. Niezależnie od przyczyn, jakie leżą u ich podłoża, warto mieć nad nimi kontrolę i prowadzić je w pożądanym kierunku – tak, by realizować założone przez siebie cele. Temu właśnie służy wyzwanie „90 dni. Zaprojektuj swoje jutro”, dostępne na platformie BeActiveTV.

wyzwanie 90 dni

Pomoże Ci ono:

 • dokonać bilansu potrzeb i wybrać obszar życia, który pragniesz zmienić,
 • doprecyzować swoje cele, by zwiększyć szanse na ich realizację,
 • stworzyć skuteczny plan działania i wprowadzania zmian w życie,
 • nauczyć się wykorzystywać swoje mocne, a nawet słabe strony,
 • nauczyć się technik rozwijania motywacji i wytrzymałości,
 • wypracować nawyk regularnych treningów,
 • wypracować dobre nawyki żywieniowe,
 • poprawić swoją kondycję, samopoczucie i stan zdrowia,
 • poprawić swoją sylwetkę i wygląd ogólny,
 • poprawić jakość życia i zwiększyć satysfakcję z przeżywania każdego dnia.

Czym w ogóle jest wyzwanie w BeActiveTV?

Wyzwania BeActiveTV to kompleksowe programy treningowe, obejmujące:

 • profesjonalnie opracowany plan ćwiczeń,
 • porady żywieniowe od dietetyków,
 • wsparcie motywacyjne zespołu BeActiveTV i fajterek na naszym Instagramie.

Wyzwania BeActiveTV zapewniają gotową instrukcję działania ze szczegółową rozpiską na każdy dzień. Dzięki temu połączenie treningu z dietą staje się łatwiejsze i nie pozostawia zbyt dużego pola do wątpliwości. Wyzwania mają określone ramy czasowe i sprecyzowany cel, np. pracę nad jędrnymi pośladkami lub całościową zmianą wyglądu. W efekcie wiesz, ile pracy Cię czeka i jakie efekty przyniesie Twój wysiłek.

Na stronie z wyzwaniami BeActiveTV a możesz wybierać spośród wyzwań stałych lub dołączyć do aktualnie trwającego wyzwania live. Dostępne są wyzwania zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Możesz również wybierać między krótszymi wyzwaniami, a tymi nastawionymi na bardziej długoterminowy wysiłek.

„90 dni. Zaprojektuj swoje jutro” – najpopularniejsze z wyzwań BeActiveTV

„90 dni” to najpopularniejsze wyzwanie na platformie BeActiveTV. Wzięło w nim udział już kilkadziesiąt tysięcy osób! Sekret powodzenia tego programu tkwi w jego kompleksowym, holistycznym podejściu do samorozwoju. To również jedyne wyzwanie BeActiveTV, któremu towarzyszy książka Ewy Chodakowskiej: „90 dni. Zaprojektuj swoje jutro”.

Warto sięgnąć po tę publikację. Znajdziesz w niej wszystkie plany treningowe wchodzące w skład wyzwania, porady dietetyczne i treningowe, ciekawostki, ćwiczenia wspierające Cię w samorozwoju oraz motywacje, które pomogą Ci w realizacji wyzwania. Książka zawiera też dziennik, notatnik i planer, dzięki którym łatwiej będzie Ci śledzić postępy i efekty Twoich starań. Publikację możesz zakupić w sklepie BeBio.pl.

„90 dni” Ewy Chodakowskiej to unikalne podejście do zdrowego stylu życia

U podstaw wyzwania 90 Dni leży idea harmonijnego połączenia wszystkich składników zdrowego stylu życia:

 • zdrowej diety,
 • regularnej aktywności fizycznej,
 • pracy nad emocjami,
 • pielęgnacji ciała i umysłu,
 • zmiany nastawienia życiowego.

„90 dni” opiera się na holistycznym, całościowym podejściu do rozwoju osobistego i uwzględnia czynniki zaniedbane w standardowych programach treningowych. To unikalny projekt, który stanowi impuls do gruntownej zmiany w życiu i pozwala uwolnić prawdziwy potencjał, który drzemie w każdym z nas.

Decydując się na udział w wyzwaniu, otrzymasz jadłospis na 90 dni. Pamiętaj, że dieta stanowi kluczowy element wszelkich programów treningowych oraz metamorfoz. Jeśli chcesz jeszcze lepiej dostosować ją do swoich potrzeb, skorzystaj z oferty BeDiet.pl i zamów spersonalizowany program żywieniowy.

Spółeczność i wsparcie!

Pamiętaj, że do wyzwania „90 dni” nie dołączasz sama! Możesz liczyć na wsparcie licznej społeczności, która pomoże Ci zmotywować się do działania i pokonywania codziennych trudności.

Obserwuj profil BeActiveTV na Instagramie, bierz udział w wymianie opinii, dyskusjach i wzajemnych motywacjach. Znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania, ale również sama możesz zaoferować innym swoje wsparcie.

Oto, co o treningach Ewy na BeActiveTV mówią dziewczyny

Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy warto podjąć wysiłek, nie musisz polegać w tej kwestii na naszej rekomendacji. Zapoznaj się z wypowiedziami dziewczyn, które postanowiły zawalczyć o poprawę swojego wyglądu i swojego stanu zdrowia.

Agata pisze:

„Moje postrzeganie samej siebie jest lepsze. Nie boję się ludzi w końcu i ich krytyki. Jestem lepszą mamą, żoną i kobietą. Sport nauczył mnie systematyczności i dyscypliny, chcę i mogę wszystko… i walczę dalej.”

A to słowa Edyty:

„Witam Cię Ewuniu, moja cudowna inspiracjo! Kocham Cię za to co robisz. Stałaś się moim wielkim autorytetem. Przeszłam z Tobą małą metamorfozę – 13 kg, ale to nie koniec. Cały czas idę po więcej”

Ewelina osiągnęła jeszcze bardziej spektakularne efekty:

„Przesyłam Ci moją skromną metamorfozę. 21 kg w 14 miesięcy, to jeszcze nie koniec. Troszkę przede mną zostało. Były wzloty i upadki, ale najważniejsze, aby się nie poddawać i dalej walczyć. Dziękuję bardzo za Twoje wsparcie i motywacje innych dziewczyn.”

Więcej metamorfoz oraz zdjęć „przed” i „po” przesyłanych przez dziewczyny możesz znaleźć na fan page’u Ewy.

Nowa edycja wyzwania „90 dni. Zaprojektuj swoje jutro” w formie LIVE ruszyła 6 września, ale dołączyć możesz w każdej chwili. Zacznij projektować swoje jutro już dziś!

BeActiveTV również w sklepach: