Dlaczego budowa naszego biustu jest tak wyjątkowa?

Kobiece piersi to dla każdej z nas szczególnie ważny obszar. Stanowią nie tylko symbol kobiecości czy jedną z form karmienia dziecka, ale istotnie wpływają na wygląd bio-estetyczny Twojej twarzy.

W obszarze klatki piersiowej znajduje się wiele węzłów chłonnych, zatem skuteczny automasaż może być zbawienny dla oczyszczania i drenażu nie tylko piersi, ale i całego naszego ciała.

Masaż biustu wpływa również na połączenia neuronalne i gruczoły dokrewne, które regulują pracę naszych hormonów. Systematyczny ich dotyk, wspomaga więc układ hormonalny, wydzielając hormony dopaminy, oksytocyny, prolaktyny i estrogenu.

To jest prawdziwy eliksir dla naszego biustu!

Dodatkowo automasaż poprawia krążenie krwi, zapewnia regularny ruch naszych tkanek, wspiera naturalny proces detoksykacji nie tylko samego biustu, ale i całego organizmu!

Pobudzenie tkanki limfatycznej wokół piersi pomaga uwolnić zastoje i toksyny, tym samym zadbać o bio-estetykę tego obszaru.

Czy wiesz, co między innymi może powodować takiego “zastoje”?

To na przykład zbyt obcisłe biustonosze, wielogodzinne noszenie fiszbin, które wbijając się w linie pod biustem, nierzadko pozostawiają wyraźne ślady lub blizny, i tym samym zaburzają prawidłowe krążenie!

Im częściej sprawisz sobie “urlop od stanika”, tym zdrowiej dla Twoich piersi!

Polecam Ci , abyś wprowadziła do swojej codziennej rutyny 3 wspaniałe rytuały, dzięki którym Twój biust stanie się jędrniejszy, do Twoich tkanek napłynie więcej odżywczej krwi, a obrzęki zniwelowane!

Oto one:

  • Szczotkowanie okolicy dekoltu i biustu – wykonuj ruchy koliste, energiczne z ominięciem brodawki 2-3 razy w tygodniu;
  • Automasaż–  obejmij jedną ręką z góry, a drugą od dołu pierś i wykonaj energiczne “półokręgi”, kuliste ruchy,  następnie wykonaj obszerne krążenia ramionami do przodu i do tyłu w celu pobudzenia układu limfatycznego;
  • Kilku minutowy prysznic z naprzemienną, raz ciepłą, raz zimną wodą.

Gwarantuje, że po kilku tygodniach regularności sama na swoim biuście odczujesz, jak wspaniałe efekty może dać tak nie wiele! Wystarczy 10-15 minut dziennie!

Chciałabyś doświadczyć profesjonalnego masażu piersi? Być może Twoje piersi są po operacji biustu i w ich okolicy znajdują się blizny?

Z myślą o Tobie stworzyłam wspaniały rytuał masażu OSHIN BIAN LIFT TECHNIQUE, z którego możesz skosztować w jednym z naszych autoryzowanych gabinetów. Zapraszam Cię serdecznie!

Ekspert: Aneta Hregorowicz-Gorlo

Naturoterapeutka, kosmetolog, autorka Facemodeling program – manualnej terapii estetycznej twarzy, twórczyni kobiecych programów online i warsztatów edukacyjnych, ale przede wszystkim pasjonatka życia i poszukiwaczka jego harmonii.

Naszą ekspertkę znajdziesz tutaj:
Instagram: https://instagram.com/facemodeling_academy?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/FacemodelingAcademy/

BeActiveTV również w sklepach: